انتصاب مدیران جدید سیمان لامرد


blog


  • چهارشنبه 12 خرداد 1400

 

انتصاب مدیران جدید سیمان لامرد

مدیرکارخانه سیمان لامرد:

تغییرات فنی درجهت بهبود و تسریع روند هر سیستم امری حیاتی است.

 با حکم ابراهیم غلام زاده مدیرعامل سیمان لامرد،مدیر برق و کنترل ، مدیر تولید و سرپرست امورمالی این شرکت منصوب شدند  .

 در نشست تودیع و معارفه مدیران جدید شرکت سیمان لامرد که با حضور مسئولان واحدهای این مجموعه صنعتی تولیدی برگزار شد، مهندس پورمند مدیرکارخانه سیمان لامرد اظهارداشت: هر سیستمی برای آنکه پویایی خود را حفظ کند نیاز به تغییر و به روز شدن دارد و این مساله ایست که برای حرکت روبه جلو، یک امر حیاتی است.

وی گفت: با توجه به وضعیت کنونی سیمان در کشور ، باهدف افزایش توان تولید و برقراری توازن در پاسخگویی به مصرف کنندگان با تامین  نیاز بازارهای موجود داخلی و خارجی ،ارتقا سطح دانش فنی و کاربردی همواره یکی از برنامه های اصلی مجموعه سیمان لامرد است ، تا همزمان با حفظ کیفیت، نیاز مصرف کننده داخلی را تامین کرده و بازارهای هدف صادراتی مان را حفظ کنیم.

پورمند افزود: ارتقا کمی وکیفی با بروزرسانی تکنولوژی و تکنیک های جدید در تولید محصولی ملی مطابق با استاندارد های بین المللی هدف اصلی این مجموعه بوده و اهمیت بسیار بالایی دارد. وی  توان و تخصص  نیروهای جوان و متعهد سیمان لامرد  را سرمایه ای ارزشمند خواند و تاکید کرد، با دانش فنی به روز، تجربه و تخصص منابع انسانی کارآمد ،توانسته ایم به عنوان یک واحد نمونه در صنعت و صادرات استان فارس و جنوب کشور جایگاه ارزشمندی را به خود اختصاص دهیم. مدیرکارخانه سیمان لامرد ضمن قدردانی از زحمات مدیران پیشین، خطاب به مدیران جدید بیان داشت: ارائه افکارنو و پیگیری طرح های جدید لازمه تعالی سازمانی است و تاکید کرد: نقشه راه شرکت سیمان لامرد تولید برتر ، با جذب رضایت مشتریان داخلی و خارجی همراه با اشتغال فزاینده است که از مدیران جدید برنامه ریزی و تلاش مستمر در رسیدن به این هدف را خواهانیم. درپایان این نشست مهندس احسان فاضلی به عنوان مدیر برق و کنترل و مهندس سید شجاع الدین محمدی به عنوان مدیر تولید معرفی شدند و از زحمات مدیران پیشین تقدیر به عمل آمد. همچنین طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت سیمان لامرد خانم مریم آرایش به سمت سرپرست امورمالی این شرکت منصوب گردید.