جلسه شورای اداری و فنی سیمان لامرد برگزار شد


blog 

 جلسه شورای اداری و فنی سیمان لامرد برگزار شد 

جلسه شورای اداری و فنی سیمان لامرد با حضور مدیرکارخانه ، معاونت پشتیبانی، مدیران و‌ مهندسان فنی در محل سالن کنفرانس کارخانه برگزار شد.

دراین نشست مهندس پورمند مدیرکارخانه ضمن تشریح روند فعالیت کارخانه گفت: در یکی از حساس ترین شرایط اقتصادی کشور قرارداریم و روزانه با مشکلات و مسایلی که بیرون از محیط کار در مسیر تولید ایجاد می شود روبه رو هستیم  و این شرایط اثر مستقیمی بر روند تولید کارخانه دارد. وی بیان داشت: باید شرایطی ایجاد شود تا چرخ صنعت در مسیری صحیح  و بدون مانع حرکت کند تا رونق اقتصادی را شاهد باشیم اما با افزایش هزینه های گاز، برق ، قطعات، حمل و نقل  و .... این مسیر ناهموار شده است  .

مهندس دارا معاونت پشتیبانی سیمان لامرد در ادامه این جلسه اظهار داشت : سیمان لامرد به عنوان یک مجموعه صنعتی بزرگ در جنوب کشور همواره تلاش کرده است تا به نیروی انسانی و فنی خود توجه ویژه کرده زیرا موتور محرکه تولید و صنعت کشور نیروی انسانی است. وی ضمن تقدیر از تلاش متعهدانه کارکنان پرتلاش سیمان لامرد افزود: متاسفانه شرایط و تنگناهای اقتصادی  گریبان گیر صنعت نیز شده است و ما را دچار مشکلات عدیده ای از جمله افزایش هزینه گاز  و برق کرده که  وقت و انرژی فراوانی از ما گرفته است. وی خواستار تسهیل و رفع موانع تولید و همچنین حمایت وهمراهی مسئولین با بخش صنعت در شرایط کنونی شد.   دراین نشست به موضوعات مصرف و بهینه سازی انرژی ، روند بروزرسانی خط تولید، تامین  قطعات، اولویت بندی مصرف هزینه ها، توجه به امور رفاهی و خدماتی کارکنان با ایجاد انگیزه و شرایط مطلوب بحث وتبادل نظر شد.