انتصاب مدیران جدید شرکت سیمان لامرد


blogبا حکم مدیرعامل سیمان لامرد : مدیر مالی ،مدیرآزمایشگاه و رئیس فروش داخلی این شرکت منصوب شدند

در نشست تودیع و معارفه مدیران جدید شرکت سیمان لامرد که با حضور مسئولان واحدهای این مجموعه صنعتی برگزار شد، ابراهیم غلام زاده مدیرعامل سیمان لامرد اظهارداشت: مزیت سیمان لامرد در انتخاب مدیران این مجموعه استفاده از نیروهایی است که دراین شرکت تجربه و تخصص لازم را کسب کرده اند و می توانند نقطه اتکا آن باشند .

وی افزود: انرژی جوانی درکنار دانش و تجربه  فاکتورهایی هستند که راه رشد و ترقی یک شرکت را هموار می کنند و همین مزیت ها توانسته این شرکت را در جایگاه ممتازی در صنعت سیمان کشور و جایگاهی برتر در صنعت فارس قرار دهد.وی ضمن  اشاره به برخورداری از علم و تکنولوژی های روز در افزایش سطح توانمندی کارکنان  اظهار داشت: نیروهای انسانی به عنوان سرمایه ای ویژه در هر سیستمی باید همواره مورد توجه ، ارزیابی و بروزرسانی دانش و اطلاعات قرارگیرد و مدیران با روش های کارشناسی شده  و علمی در پی کادرسازی و جایگزین پروری کیفی باشند زیرا که رشد کارشناسان به تقویت مدیران می انجامد.

 مدیرعامل سیمان لامرد با اشاره به مسئولیت مدیران جدید افزود:  آزمایشگاه کنترل کیفی یک واحد حساس و تاثیرگذار در روند تولید است، زیرا که رعایت استانداردهای ملی و بین المللی در تولید محصولات می تواند یک شرکت را در بازراهای داخلی و خارجی نگه داشته و عدم رعایت چنین نکاتی در روند تولید،؛ ضربات جبران ناپذیری به ادامه حیات آن وارد کند. وی همچنین با اشاره به وظایف مدیر مالی این مسئولیت را در وهله نخست درارتباط با کارکنان دانست، زیرا که پرداخت حقوق کارکنان اولویت اول یک واحد مالی است و ماحصل آن رضایت مندی و ایجاد انگیزه  و نظم در پرسنل می باشد. برنامه ریزی، حسابرسی دقیق و راهکارهای جدید در حوزه مالی از جمله دیگر مواردی است که مدیر مالی باید آن را سرلوحه کارخود قراردهد. غلام زاده همچنین توجه به بازارداخلی ، عرضه مناسب سیمان در بورس کالا و ایجاد پل ارتباطی مناسب با مصرف کنندگان و کسب رضایت مندی آنها را از جمله وظایف رئیس فروش داخلی دانست. وی افزود: همه باید بدنبال نوآوری و خلق روش های تازه در حوزه کاری خود باشند تا دچار آسیب عادت و روزمرّگی نشوند ، زیرا این مساله مانع پیشرفت ،آینده نگری و نگاه کلان به مسائل موجود می شود و راه پویایی را مسدود می کند.درپایان این نشست از سوی مدیرعامل سیمان لامرد، مهدی فروتن به سمت مدیر آزمایشگاه کنترل کیفی، مریم آرایش به سمت مدیر مالی و زهرا بدیعی به سمت رئیس فروش داخلی سیمان لامرد منصوب شدند.