انتصاب مدیران جدید شرکت سیمان لامرد


blog


  • 10 اسفند 1401

 

 

انتصاب مدیران جدید شرکت سیمان لامرد

با حکم مدیرعامل سیمان لامرد، معاونت طرح،برنامه وتوسعه، مدیر برنامه ریزی و سیستم ها و مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات منصوب شدند

مدیرعامل سیمان لامرد در نشست معرفی مدیران جدید شرکت سیمان لامرد که با حضور مسئولان واحدهای این مجموعه صنعتی برگزار شد، از تغییر و تحولات مدیریتی به عنوان ابزار ایجاد انگیزه، به روزرسانی سطوح مدیریتی و گام برداشتن در مسیر اهداف و تعالی سیمان لامرد نام برد.

ابراهیم غلام زاده نیروی انسانی را ارزشمندترین منبع سازمان‌ های امروزی برشمرد و بیان کرد:  تزریق نیروی خلاق و جوان در کنار دانش و تخصص فنی از ویژگی های بارز مدیران سیمان لامرد به شمار می آید، زیرا که مجموعه های صنعتی بویژه در بخش خصوصی باید خود را از ایستایی دور نگه دارند، تا بتوانند با شرایط متغیر اقتصادی خود را مطابقت دهند.

وی ضمن اشاره به شرایط سخت و پیچیده مدیریت منابع انسانی با توجه به تفاوت های مدیریت سنتی و مدرن گفت : باید بپذیریم بهبود عملکرد سازمان در شاخص های عمومی، فنی و اداری بصورت سلسله وار رخ می دهد و باید تلاش کرد همه سطوح بصورت متوازن و متناسب رشد کنند و این مساله راهکار موفقیت سیستم هاست.

ابراهیم غلام زاده بیان داشت: امروزه رشد و شکوفایی تولید، افزایش راندمان نیروهای کار و بهره وری و همچنین حضور موفق در بازارهای داخلی و بین المللی،  بصورت یک دانش  و پروسه آکادمیک دنبال می شود و شرکت هایی در این زمینه موفق هستند که بتوانند خود را در همه زمینه ها بویژه در طراحی و برنامه ریزی و فناوری اطلاعات به دانش روز مجهز کنند.

مدیرعامل سیمان لامرد کادر سازی و جانشین پروری را بصورت مرحله ای و گام به گام، از جمله مزیت های سیمان لامرد برشمرد و تصریح کرد: مدیریت در صنعت باید دانش محور، تخصصی و انگیزشی باشد تا بتواند نیروهای مجرب و کارآزموده ای را تربیت کند، زیرا که با وجود بحران های گوناگونی که بصورت مرتب در مسیر تولید رخ می دهد نیاز به مدیران تصمیم ساز و بحران شناس در همه بخش ها احساس می شود.

غلام زاده به مسئولیت های مدیران جدید اشاره و تاکید کرد: معاونت طرح و برنامه، استراتژی ها و ابتکارات لازم را برای اجرای موفقیت آمیز تحولات در بخش های مختلف ارایه کرده تا زمینه استفاده از همه ظرفیت ها فراهم شود.مدیریت سیمان لامرد، بروزرسانی سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری، کارآمدی سیستم ها و روش های ارتباطی و اطلاعاتی را از جمله اولویت های واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات دانست و خواستار ارتقای سطح کیفی وکمی این واحد شد. وی در پایان رمز استمرار و موفقیت سیمان لامرد در یک دهه گذشته را همدلی و هم افزایی مجموعه مدیریت و کارکنان سیمان لامرد دانست و تاکیدکرد : با این طرز فکر، این شرکت جایگاه ممتازی را در صنعت سیمان کشور و رتبه برتر صنعت و تولید فارس را به خود اختصاص داده است.

در این نشست از سوی مدیرعامل سیمان لامرد، محمدهادی جوادنیا به سمت معاونت طرح، برنامه و توسعه، نادیه نجفیان پور به سمت مدیر برنامه ریزی و سیستم ها و محمد رحیم زاده به سمت مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات سیمان لامرد منصوب شدند.